malaitalia.eu

 

Nowy użytkownik

 

Twoje dane podane w procesie rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia oraz (jeśli sobie tego zażyczysz) do okazjonalnych informacji o nowych produktach i promocjach w naszym serwisie. Dane pod żadnym pozorem nie będą przekazywane ani udostępniane osobom trzecim.


Twoje imię:
(wymagane)

Wpisz swoje imię (ew. imiona).
Twoje nazwisko:
(wymagane)

Wpisz swoje nazwisko.
Data urodzenia:

Twoja data urodzenia pozwoli nam zaoferować Ci specjalne rabaty na specjalne okazje (np. urodziny). Jej podanie nie jest obowiązkowe.

Dane adresowe Podaj dokładny adres zamieszkania. Pamiętaj, że nie będziemy w stanie dostarczyć paczki jeżeli adres będzie niepełny (np. brak numeru domu).
Ulica i numer domu / mieszkania:
(wymagane)

Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma poczty, wpisz jej nazwę w polu powyżej, po ulicy i numerze domu (np. Dolna 12, Ślęza).
Kod pocztowy:
(wymagane)

Podaj poprawny kod pocztowy w formacie xx-yyy.
Miejscowość:
(wymagane)

Kraj:
(wymagane)

Nazwa firmy:

(opcjonalnie)
NIP:

(tylko dla firm)

Informacje kontaktowe
Adres e-mail:
(wymagane)

Powtórz e-mail:
(wymagane)

Wpisz ponownie swój adres e-mail, aby upewnić się, że nie popełniłeś literówki.
Telefon kontaktowy:
(wymagane)

Podaj numer telefonu kontaktowego. Jeśli jest to telefon stacjonarny, pamiętaj o podaniu numeru kierunkowego.

Dane logowania
Nazwa użytkownika:
(wymagane)

Nazwa użytkownika służy do identyfikacji w systemie. Może to być dowolny ciąg liter i cyfr oraz znaków podkreślenia, np. jan_23.
Twoje hasło:
(wymagane)

Hasło nie powinno być takie samo jak nazwa użytkownika. Może składać się z 4-20 dowolnych znaków, powinno zawierać co najmniej 1 cyfrę.
Powtórz hasło:
(wymagane)

Powtórz hasło aby mieć pewność, że zostało wpisane poprawnie.

(wymagane)
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę eTower, będącą właścicielem serwisu Mała Italia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.