malaitalia.eu

HomeO Nas
 

O Nas

Wywodzimy sie z kręgu kultury klasycznej. To w jej blasku rozkwitała nasza wrażliwość na piękno ukryte w słowach, muzyce, przedmiotach.

Marzymy o tym, aby w obecnym świecie tworzonym przez maszyny, była chwila na spotkanie z przedmiotami, które powstały dzięki talentom ludzkich rąk. Stąd w naszej ofercie pojawiły się tylko i wyłącznie przykłady rękodzieła z Polski oraz inych regionów Europy.

Oferowane przez nas przedmioty są importowane z różnych regionów Polski i Europy, reprezentując różne style, kolorystykę i ornamenty. Prezentowane wyroby  są to pojedyncze sztuki lub bardzo krótkie serie, które często wykonanywane będą na Wasze specjalne życzenie. To sprawia, iż czasem trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, ale czy nie warto niekiedy  poczekać na coś naprawdę wyjątkowego...

Jeśli szukacie niebanalnego prezentu, który chcielibyście wręczyć swoim bliskim, to trafiliście w idealne miejsce. Nawet jeśli w danym momencie nie dysponujemy takim przedmiotem skontaktujcie się z nami, a poruszymy niebo i ziemię, aby go znaleźć lub stworzyć, nadając mu cechy osoby obdarowanej.