malaitalia.eu

HomeRegulamin
 

Regulamin

Regulamin

Rejestracja.

Przed dokonaniem pierwszego zakupu prosimy o jednorazową rejestrację - w ten sposób uzyskujesz swoje osobiste konto w sklepie czerwonafilizanka.com.pl. Wprowadzone w ten sposób dane umożliwią zakupy w przyszłości bez podawania ponownie informacji o sobie potrzebnych do realizacji zakupu.

Płatność.

Za zakupiony towar płaci się przelewem dokonanym w banku lub na poczcie. Kwotę należy wpłacić na konto:

eTower Wojciech Łazarski

Bank Millennium SA
nr rachunku: 74 1160 2202 0000 0000 6189 1680

UWAGA: W opisie przelewu należy podać numer zamówienia, które jest opłacane.

Wpłata jest warunkiem wysyłki zamówionego towaru. Jeżeli w przeciągu 7 dni od złożenia zamówienia nie wpłynie opłata i nie będzie żadnych informacji od kupujacego- system usunie zamówienie.

Firma jest płatnikiem Vat-wystawiamy faktury Vat na życzenie kupującego.

Koszty wysyłki.

Koszt wysyłki pokrywa Kupujący. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub na specjalne życzenie Klienta pocztą kurierską. Koszt wysyłki zależny jest od zamówienia oraz ciężaru przedmiotów i jest automatycznie doliczany przy zamówieniu. Jeżeli towar ma być wysłany za granicę - skontaktuj się z nami w sprawie ustalenia kosztów wysyłki. .
Jeżeli Kupujący nie podejmie przesyłki w terminie - towar wysyłany jest ponownie po opłaceniu przez Kupujacego kosztów związanych z powrotnym dostarczeniem przesyłki do Nas oraz ponownym jego wysłaniem. Jeżeli Klient zrezygnuje z zamówienia kwota dokonanego przez niego przelewu zostanie pomniejszona o różnicę wynikającą z naliczonych na rachunku i poniesionych kosztów przesyłki i przelana na wskazane przez Klienta konto.

Czas oczekiwania.

Zamówienia są realizowane maksymalnie do 4 dni roboczych od chwili zaksięgowania zapłaty na naszym koncie.
Nie dotyczy to wyrobów wykonywanych na zamówienie - w tym przypadku termin dostawy jest ustalany indywidualnie z Klientem. 

Zawsze staramy się realizować zamówienie w jak najszybszym możliwym terminie.Z drugiej strony nie ponosimy odpowiedzialności za zdarzenia losowe uniemożliwiające realizację wysyłki.
W przypadku braku wybranego przez Kupującego produktu skontaktujemy się ,aby ustalić dalsze postępowanie. Należy pamiętać, iż Kupujący może anulować swoje zamówienie, jeśli zaproponowane warunki nie będą odpowiadały. 

Zwroty i reklamacje.

Nabyte produkty mogą być zwrócone w stanie niezmienionym bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odbioru przesyłki. Warunkiem zwrotu jest brak jakichkolwiek śladów użytkowania, zniszczenia, zabrudzenia czy uszkodzenia. Zwracane towary - po uprzednim skontaktowaniu się z nami - prosimy przesyłać na adres:
Sklepik Pod Czerwoną Filiżanką
 Katarzyna Kondracka
ul.Piotrkowska 14/2
80-180 Gdańsk
Cała kwota zapłacona za towar (bez kosztów przesyłki) będzie zwrócona na konto bankowe dlatego do przesyłki prosimy o dołączenie koniecznie informacji o koncie. W przypadku produktów stworzonych i importowanych na specjalne zamówienie Klienta nie ma możliwości zwrotu wysłanego towaru.

W chwili odbioru towaru prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki. Jest to bardzo ważne, gdyż jeżeli zniszczenie lub uszkodzenie nastąpiło w trakcie transportu - reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności osoby doręczającej.

Wszelkie wady ukryte nie będące skutkiem niewłaściwego transportowania prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania. Wyroby uszkodzone lub wadliwe zostaną odesłane twórcy celem naprawienia ich. Jednak należy pamiętać, że w przypadku produktów unikatowych, wykonanych ręcznie, pojedynczych egzemplarzy trudnych do odtworzenia w identycznej postaci nie możemy zagwarantować, iż produkt zostanie wymieniony na taki sam, jeśli naprawa nie będzie możliwa. W tej sytuacji zaproponujemy zwrot pieniędzy.
Uszkodzony produkt przesyłany jest do nas na koszt nabywcy. My natomiast pokrywamy koszty odesłania naprawionego przedmiotu.

Cena.

Cena podana przy produktach obowiązuje w chwili zamówienia.

Polityka prywatności.

Zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych czerwonafilizanka.com.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich Klientów. Klient ma prawo do wglądu, poprawiania oraz usuwania danych, które podał przy zakładaniu konta.
Czerwonafilizanak.pl zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zarejestrowanych Klientów jakimkolwiek podmiotom czy osobom trzecim.
Jeżeli Klient zapisze się na Newsletter - na Jego mail będziemy wysyłać informacje o nowych produktach i promocjach. W każdej chwili Klient może zrezygnować z Newslettera - kilkając we właściwy link na stronie lub w otrzymanej korespondecji.

Produkt na zamówienie

W przypadku złożenia zamówienia na wyrób oznaczony "produkt na zamówienie"  dowiadujemy się,czy jest on dostępny.Jeśli tak, sprowadzamy go bezpośrednio od producenta po dokonaniu przez Klienta opłaty za zamówiony przez niego produkt. Jeśli nie, Klient otrzyma od Nas informację o najbliższym terminie realizacji tego zamówienia.Stąd ten czas może być dłuższy niż standardowo. 

Akceptacja regulaminu.

Korzystanie z serwisu internetowego czerwonafilizanka.com.pl i składanie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.